O firmie

Działalność gospodarczą założyłem w grudniu w 1997r. –  3 miesiące po obronie pracy magisterskiej na Politechnice Warszawskiej. Już od drugiego roku studiów zajmowałem się komputerami ( w tamtym czasie już można by było powiedzieć, że informatyką :)), składałem kupując sprzęt na giełdzie komputerowej na Grzybowskiej w Warszawie. Czyli od początku związany byłem z techniką i kontaktem z klientem. W 1998r. uruchomiłem sklep komputerowy w Legionowie, w którym oprócz sprzętu, sprzedawałem oprogramowanie komputerowe i usługi. W ten sposób zwiększyłem grono swoich klientów instytucjonalnych.

Po dwóch latach ze sklepu zrezygnowałem, mając sporą bazę zadowolonych klientów doszedłem do wniosku, że nie będę zatrudniał ludzi, sklep zamknę i skupię się na obsłudze obecnych klientów. Był to rok 2001, każda firma chciała posiadać sieć komputerową, a czasami też serwer. Siłą rzeczy musiałem się nauczyć prostej „sieciówki” – połączeń kablowych, konfiguracji serwera, podłączenia koncentratora itd. Równolegle pracowałem w TP S.A. w Wydziale Bezpieczeństwa – zespół „ABUSE”. W tamtym czasie dostęp do Internetu świadczyła głównie TP S.A., więc mieliśmy największą liczbę klientów, jak również incydentów sieciowych, dobre pole do nauki technik związanych z bezpieczeństwem systemów teleinformatycznych, jak dla mnie okazało się, że blisko 4-letnia przygoda. Prowadząc wciąż, działalność gospodarczą w roku 2005 na kontrakt przyjęła mnie firma Eltel Networks, a później 2it telecom, w których to firmach odpowiedzialny byłem za część techniczną w dystrybucji sprzętu pomiarowego Spirent Communications – dobór sprzętu dla klientów, rozwiązywanie problemów technicznych, szkolenia, prezentacje. Tutaj już moja znajomość sprzętu sieciowego – konfiguracji, czy rozwiązywania problemów musiała być na najwyższym poziomie. Od roku 2008 prowadzę już tylko własną działalność gospodarczą, lata nauki, rozwiązywania problemów technicznych, wykonanych usług, kontaktu z klientem umożliwiły mi dzisiejszą współpracę z kilkoma większymi firmami i urzędami państwowymi.

Drodzy klienci, dziękuję  Wam za dni, tygodnie, miesiące, lata współpracy, dla mnie to zaszczyt Was obsługiwać !

A Ciebie, który czytasz te słowa, a myślisz, że może jeszcze coś poczytam o tym człowieku, zapraszam do zakładki „Usługi”, a później do kontaktu. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>